deelnemers

deelnemers in week 1, 17 studenten van ArtEZ Arnhem en Enschede:

Arda Maars, Naomi Fruitman, Karin Welling, Ingrid Verweijen, Joanneke Jouwsma, Carolien Oostveen, Hanna Rab, Kitty van Ekeren, Christien Dijkhuizen, Fiona Lutjenhuis, Ghislaine Schlechta, Nils Dekker, Marnix van den Berg, Marloes Elbertse, Mercedes Marin, Arda Maars, NoNo Groen en Alyssa Marie Dusevic

deelnemers in week 2 alumni:

Minno Baartmans www.minnobaartmans.nl
Niels van Bunningen   www.nvanbunningen.com
Heere Smit www.heeresmit.nl
Margreet Markus  www.margreetmarkus.nl

deelnemers in week 3 professioneel werkende kunstenaars:

Merel Holleboom   www.merelholleboom.nl
Marcel Bors www.marcelbors.nl
Suus Baltussen  www.suusbaltussen.nl
Lobke Burgers  www.lobkeburgers.nl
Jan Wierda www.janwierda.nl
Judit Hettema  www.judit.nl
Lieuwke Loth  www.lieuwkeloth.exto.nl
Nils Dekker www.nilsdekker.com
Frans van Nunen
Carel Lanters

organisatie: Lieuwke Loth en Carel Lanters (tevens deelnemers week 3)

Geen opmerkingen:

Een reactie plaatsen